Permakultūra

Visa mūsu dzīve rit saskaņā ar dabas likumiem un sauli. Arī saimniekošana dārzā notiek nekaitējot dabai un tās iemītniekiem. Mēs neko nerokam, neravējam, nemēslojam, ļaujam dabai pašai parūpēties par mūsu augu veselību un labu ražu. Kartupeļi aug zem salmiem, dobes ir apsegtas ar biezu mulčas kārtu, gandrīz esam aizmirsuši, kas ir laistīšana, jo nav nepieciešamības. Ja gribat to redzēt paši savām acīm, brauciet ciemos! Mēs esam gatavi to visu parādīt un izstāstīt. Pēc uzaicinājuma vadam seminārus par permakultūru jebkurā vietā Latvijā. 

Lauku labumi

Mūsu ciemiņiem vienmēr atradīsies kāda pudelīte saldētas, neraudzētas bērzu sulas. 

Pēc iepriekšēja pieteikuma - lauku [mājas] sieru, vistu/zosu/pīļu olas, pienu, lauku konditorejas izstrādājumus.

Lauku izklaides

Ļoti gribas pašiem nokūpināt kādu vistiņu vai zivi, bet nav tādu iespēju? Brauciet pie mums atpūtā. Mums ir kūpinātava un piknika vieta - varam kopīgi kūpināt.

Ja ir liela vēlēšanās izmēģināt īstus lauku darbus - malkas skaldīšanu, siena pļaušanu, dzīvnieku aprūpi u.c., brauciet pie mums!

Papildus

Šeit pat uz vietas iespējami astrologa pakalpojumi un sarunas par dzīvi... Astrologa pakalpojums jāpiesaka dažas dienas iepriekš.

Tuvākie apskates objekti

Krustkalnu rezervāta skatu tornis, ceļš pie Andreja Eglīša, Drikšņa ezers, Krustkalnu dabas rezervāts (gida pavadībā), Vecsaikavas tilti pār Aivieksti.


(c) 2016 SIA DigitalZoo